Vas János csapata, a Dallas Stars 3-1-re nyert a vendég Phoenix Coyotes ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) előidényében. A magyar csatár nem lépett pályára, és már visszautazott a Dallas tartalékegyütteséhez, az Iowa Starshoz.

A felkészülési szakasz legutóbbi játéknapján az Ottawa Senators csatára, Denis Hamel 3:22 perc alatt azonos létszámban, emberelőnyben- és hátrányban is betalált, de ez is kevés volt, mert a vendég Buffalo Sabres osztrák támadója, Tomas Vanek szintén mesterhármast ütött, és így az amerikai együttes győzött 4-3-ra.

A Detroit Red Wingshez visszatért cseh Dominik Hasek elfogadhatóan védett a Tampa Bay Lightning elleni 5-4-es, hosszabbításos siker alkalmával. A 42 éves kiváló kapusnak ez volt az első mérkőzése azt követően, hogy a februári torinói olimpián megsérült.