A Diósgyőr hazai pályán 3-1-re legyőzte a Tatabánya együttesét a labdarúgó Borsodi Liga 11. fordulójában.

Borsodi Liga, 11. forduló:
Diósgyőri VTK - FC Tatabánya 3-1 (1-1)
Diósgyőr, 3000 néző
v.: Arany
Diósgyőri VTK: Szalma - Farkas V., Rubint (Szögedi, 76.), Katona A., Elek - Sipeki, Vitelki, Buz (Faggyas, 68.), Foxi - Douva, Simon A. (Binder, 60.)
FC Tatabánya: Poleksic - Kerényi, Vámosi, Filó, Megyesi - Csopaki (Gulyás, 10.), Necas, Mile (Takács, 87.), Hajdu - Kouemaha, Ndjodo
gól: Filó (16.-öngól), Binder (82.), Foxi (90.), illetve Vámosi (39. 11-esből)
sárga lap: Farkas V. (43.), illetve Ndjodo (20.)

16. perc: Buz bal oldali beadását követően a visszafelé futó és menteni igyekvő Filó öt méterről saját kapujának bal oldalába fejelt (1-0).

39. perc: Ndjodo tört be a diósgyőriek 16-osán belülre, de Elek buktatta. A büntetőből Vámosi laposan a jobb alsó sarokba lőtt (1-1).

82. perc: Binder 18 méterről középről szabadrúgást végzett el, és remek mozdulattal a sorfal fölött csavart a kapu bal oldalába (2-1).

90. perc: Faggyastól Foxi kapott jó átadást, a középpályás nyolc méterről emelt a kapu bal oldalába (3-1).

A Diósgyőr uralta az első negyvenöt percet, helyzetek sorát dolgozta ki. A tatabányaiak szerencsés körülmények között egyenlítettek.

A szünet után a tatabányaiak veszélyesebbé váltak, kitámadtak és lehetőségeket is teremtettek, az utolsó negyedórában azonban a Diósgyőr ötletes támadójátékkal a maga javára fordította az eredményt.