Hazai pályán ötgólos győzelmet aratott a Debrecen nőikézilabda-csapata a Cornexi-Alcoa-HSB Holding felett. A hazaiak az első félidőben ötgólos előnyt herdáltak el, jobb hajrájuknak köszönhetően azonban visszaállították a különbséget.

Eredmény, NB I, 11. forduló:
DVSC - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 27-22 (13-12)
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok, 1500 néző
v.: Kékes Cs, Kékes P.
gól: Szűcs 6, Latakaite 4, Benyáts 4/1, Orbán 4, Szabó V. 3, Sopronyi 2/1, Stuparicova 2, Csáki 1, Rácz 1, illetve Kenyeres 4, Őri E. 4, Balogh B. 3, Pádár M. 3, Szrnka 3, Korgyuk 2, Tápai Sz. 1, Triscsuk 1, Vijunaite 1
hetesek: 2/2, illetve 0/0
kiállítások: 2, illetve 6 perc

Egyenrangú ellenfélként kezdett az új szakvezetővel, Vura Józseffel érkező fehérvári alakulat, ám a hazaiak a félidő közepén kihasználták a vendégek hullámvölgyét, s Benyáts lövésével már öt góllal elléptek (11-6). Vura időt kért, rendezte a sorokat, a Cornexi pedig a hajrára összekapta magát, és Kenyeres találatával egy gólra csökkentette a különbséget (13-12).

A szünet után ismét jól kezdett a vendégcsapat, de hiába egyenlített ki, a vezetést nem sikerült átvennie.

Negyedóra elteltével újra a DVSC került fölénybe, a vendégek mindent megtettek a különbség csökkentése érdekében, de a hazaiak gyors támadásaikkal tovább növelték előnyüket, és végül az utolsó percben Orbán találatával állították be a végeredményt (27-22).