A férfivízilabda ob I vasárnapi rangadóján a címvédő Domino-BHSE Egerben nyert nagy küzdelemben egy góllal a vendéglátók legutóbb bronzérmes gárdája ellen. Hatalmas lendülettel kezdett a Honvéd, de az egriek szívósan küzdöttek és négygólos hátrányból felállva előbb egyenlítettek, majd a záró felvonásban a vezetést is átvették egy rövid időre. Az utolsó percben mindkét együttes támadhatott, és amikor már mindenki elkönyvelte a döntetlent, fél másodperccel a végső dudaszó előtt Hárai egy szemfüles góllal eldöntötte az összecsapást.

Férfivízilabda ob I:
Brendon-Fenteherm-ZF Eger - Domino-BHSE 13-14 (1-4, 5-4, 3-3, 4-3)
Eger, Bitskey uszoda, 1500 néző
gól: Nyéki 3, Bálint 2, Marcz 2, Gór-Nagy 1, Mackeben 1, Kis 1, Császár 1, Hegedűs 1, Kiss 1 illetve Hárai 4, Bárány 2, Kiss 2, Benedek 2, Kovács 1, Molnár 1, Székely 1, Szívós 1

Gergely óriási védésével indult a rangadó, majd Hárai két gyors góljával ellépett a Domino. Az egriek nem tudták kihasználni az emberelőnyöket, így Bárány ziccerével illetve Székely bombagóljával már 0-4 volt az állás. A negyed vége előtt pár másodperccel aztán Császár a "világ végéről" szépített.

A második játékrész is a remeklő Hárai találatával indult, de Hegedűs lövése jelezte, hogy az Eger nem adja fel a mérkőzést. A gólpárbajban ismét a Domino volt a jobb és Bárány centerezése után ismét tetemes volt a különbség (3-7). A negyed hátralevő részében aztán a hazaiak folyamatosan zárkóztak és sorrendben Nyéki, Gór-Nagy és Bálint góljaival feljöttek a bajnokra (6-8).

Fordulás után Szívós ziccerével némileg megnyugodhattak Kovács István fiai, de előbb Marcz, majd Mackeben is betalált, így már csak egy gól volt a különbség. (8-9) A hirtelen jött egyenlítési lehetőséggel nem tudtak élni a hazaiak, sőt Kiss Gergely büntetője után már ismét három találat volt a Domino-BHSE előnye (8-11). Az izgalmakat Nyéki emberelőnyös gólja hozta ismét a tetőfokra.

A záró felvonásban egyenlített az Eger együttese, miután Marcz értékesített egy ötméterest, majd Nyéki is betalált előnyből (11-11). Az utolsó öt perc rendkívüli izgalmakat hozott. Kiss Gergely minden dühét és erejét beleadva lőtt hatalmas gólt, majd Kis Gábor egyenlített egy vitatható találattal. Az egri Kiss megirigyelve fővárosi névrokonát lőtt óriási gólt, amivel már a hazaiak vezettek (13-12). Szinte hihetetlen, de még mindig maradt fordulat az összecsapásban. A rutinos Benedek egyenlített, majd az utolsó percben az egriek támadhattak, de nem találtak be Gergely kapujába, így jöhetett a Domino. Ebből Kovács István fiai sem voltak eredményesek, de fél(!) másodperccel a végső dudaszó előtt Hárai labdát lopott, és megszerezte a győztes gólt a címvédőnek.