A második mérkőzését is megnyerte a január 19-én rajtoló világbajnokságra készülő magyar férfikézilabda-válogatott a lengyelországi Karácsony-kupán: Skaliczki László szövetségi kapitány csapata csütörtökön 37-36-ra győzött a cseh együttes ellen.

2. forduló:
Magyarország - Csehország 37-36 (18-21)
a magyar góldobók:
Császár 12, Iváncsik T., Sutka 7-7, Rédei 4, Törő 3, Nagy K., Schuch, Vadkerti, Zubai 1-1

A magyar gárda szerdán - a jó első félidei játékának köszönhetően - 29-24-re diadalmaskodott a nem vb-résztvevő szlovákok felett. Ezúttal egy erősebb, a vb-mezőnyben helyet kapó cseh csapat várt a Skaliczki-seregre.

Az első negyedórában a magyarok vezettek, majd fordítottak a csehek, és elhúztak öt góllal (15-20). A szünet előtti és utáni három-három percben viszont remekelt a Skaliczki-gárda, és ennek köszönhetően fordított. Egészen a hajráig felváltva vezettek a csapatok, és a végén jobban összpontosító gárda nyert.

A magyarok pénteken 18-kor a házigazda, szintén vb-résztvevő lengyelekkel mérkőznek.