A nőikosárlabda-Euroliga alapszakaszának 10. fordulójában a MiZo Pécs kikapott az újonc spanyol Salamanca vendégeként, s ezzel 6/4-es mérleggel zárta a csoportkört. Az MKB Euroleasing Sopron az olasz Famila Basket Schio otthonában nyerve hozta a 6/4-es mérleget.

Eredmény, 10. forduló, B csoport:
Salamanca (spanyol) - MiZo Pécs 70-65 (18-15, 18-17, 13-19, 21-14)
pontszerzők:
Powell 22/9, Montanana 14, Ohlde 12, Moreno 10, Jansone 8/6, Knezevic 4, illetve Béres 16, Edwards 12, Johnson 11/6, Iványi 9/6, Fegyverneky 6, Vajda 6/3, Bujdosó 5/3

Az eddig csak az Európa Kupában szerepelt spanyol bajnok kemény védekezéssel kezdett, 4 perc elteltével még mindig csak 4-4 állt az eredményjelzőn. Johnson triplájára a rivális egyik amerikaija, a novemberben Pécsett (65-57) 22 pontot szóró Powell válaszolt, majd a nyitónegyed végére a hazaiak mozdultak el a holtpontról.

A folytatásban is akadozott a baranyai gépezet, majd Iványi ötpontos hátránynál egy hármassal újabb lendületet adott társainak. 26-26-nál újra döntetlen lett, ám ezt követően a vendégek csak "lőtávolból" loholtak a lett Jansone vezérelte házigazdák után. A félidőben 36-32 volt az állás.

Térfélcsere után a mezőny legjobbjává előlépő Béres révén ismét rákapcsolt a Rátgéber-alakulat, amely a 25. percben egy újabb Iványi-triplával átvette a vezetést. Az utolsó játékrésznek 49-51-ről indultak neki a csapatok.

Az ismét visszaeső magyar bajnok fogcsikorgató küzdelemben 58-57-re feltornázta magát, és még a brillírozó Powell trojkája sem vetette vissza, amelyre Bujdosó ugyancsak kintről válaszolt. Dapo kipontozódott, majd Powell megszerezte 22. pontját is, s ez már sok volt a fekete-fehéreknek, akik vereségükkel 6/4-es mérleggel zárták az alapszakaszt.