A férfivízilabda-bajnokság 18. fordulójában a Domino-BHSE 12-10-re verte a vendég Ferencváros csapatát. A lelkesen játszó ferencvárosiak kishíján pontot raboltak a végig görcsösen játszó, ám végén a mérkőzést megfordító bajnokcsapat ellen.

férfi ob I., 18. forduló:
Domino-BHSE - FTC-Aprilia 12-10 (2-4, 3-1, 3-4, 4-1)
Kiss G. 4, Biros 3, Bárány 2, Vári 1, Fodor 1, Szívós 1, illetve Dávid 4, Vindisch 4, Vrezgó 1, Zentai 1,
ötméteresek: 3/3, illetve 3/3

A Fradi kezdte jobban a találkozót, és Dávid két találatával azonnal el is lépett jóval esélyesebb ellenfelétől. A Honvéd Kiss Gergő góljával szépített, majd Dávid hagyott ki két ordító helyzetet. Bárány lövésével ezt követően egyenlített ugyan a Domino, de Vindisch és Vrezgó eredményessége révén kétgólos zöld-fehér vezetéssel fejeződött be az első negyed (2-4).

A folytatásban sem változott a játék képe, a hazaiak Vári lövésével csökkentették hátrányukat, majd a kapusok percei következtek. Ezután jó ideig nem tudtak gólt szerezni a játékosok, majd a csendet Vindisch törte meg, ennek ellenére nem zárult vendégvezetéssel a játékrész, mert a negyed hajrájában Fodor és Kiss is eredményes volt, így kiegyenlített a bajnokcsapat (5-5).

Fordulás után Kiss lövésével először szerezte meg a vezetést a hazai gárda, de nem sokáig. A helyzetek sokaságát puskázták el Kovács István tanítványai, ezt pedig ezúttal a Ferencváros használta ki, és a remeklő Vindisch, valamint Dávid találataival ismét előnybe került. Az egyre idegesebbé váló piros-fehérek így egygólos hátránnyal várhatták az utolsó felvonást (8-9).

Meglepetés volt kilátásban, amikor Vindisch újabb góljával tovább nőtt a két gárda közötti különbség, és ekkor nem tűnt elérhetetlennek a vendégeknek a pontszerzés lehetősége. Ezt követően azonban sorozatban Biros kétszer, míg Kiss és Szívós egyszer-egyszer bevette az FTC hálóját, így végképp eldőlt az összecsapás. A Domino óriási nehézségek árán tartotta otthon a pontokat, a végig lelkesen játszó zöld-fehérek ellen (12-10).