A Fehérvár hazai pályán egygólos győzelmet aratott a Győr ellen a Borsodi Liga 28. fordulójában, így megerősítette hatodik helyét a tabellán. A Győr rendkívül passzív volt, így a hazaiak magabiztosan gyűjtötték be a három pontot a 67. perctől emberhátrányban játszó vendégekkel szemben. Marijan Vlak, a fehérváriak vezetőedzője a szünetben rosszul lett, ezért a második félidőben segítője, Hrvoje Baovic irányította a kispadról a hazaiakat.

Borsodi Liga, 28. forduló:
FC Fehérvár - Győri ETO FC 2-1 (1-0)
Székesfehérvár, 2000 néző
v.: Szabó Zs.
Fehérvár: Sebők Zs. - Fehér Zs., Baranyai, Koller, Mohl - Bozic, Julinho, Farkas B. (Csobánki, 54.), Vayer - Simek (Disztl D., 74.), Dajic (Bölcsföldi, 80.)
Győr: Stevanovic - Bank (Brnovic, 91.), Stark, Mátyus, Rozsi - Dudás Á.(Varga, 69.), Müller, Böőr (Szabó Zs., 82.), Pákolicz - Tokody, Bajzát.
gól: Bozic (11.), Vayer (67., 11-esből), illetve Pákolicz (90.)
sárga lap: Dajic (58.), Julinho (77.), illetve Rozsi (2.), Böőr (9.), Mátyus (77.)
piros lap: Stark (67.)

11. perc: A vendég védők hibája után hazaiak légiósa, Bozic elé pattant a labda, a szerb játékos pedig 24 méterről a kapu jobb oldalába bombázott. (1-0)

28. perc: Tokody adott remek labdát Bajzátnak, aki nyolc méterről vette célba a kaput, de Sebők lábbal hárított.

67. perc: Vayer lövésébe Stark kézzel ért bele, így a játékvezető kiállította a győriek játékosát, és 11-est ítélt. A büntetőt Vayer értékesítette. (2-0)

90. perc: Müller ugratta ki Pákoliczot, ő egy remek csellel lerázta Bölcsföldit, és nyolc méterről a jobb alsó sarokba lőtt. (2-1)

Nem hozott túl nagy iramot a találkozó, hiszen bár a hazaiak már a 11. percben megszerezték a vezetést, a kapusoknak nem akadt sok dolga. A fehérváriak aktívabban rohamozták a vendégek kapuját, a Győr viszont nem sok ellenállást tanúsított az első félidőben.

Marijan Vlak, a fehérváriak mestere vérnyomás-problémái miatt a második félidőben nem ült le a kispadra, de Simekék edzőjük nélkül is meggyőzőbb játékot mutattak be, és miután a büntetőt is értékesítették, már nem forgott veszélyben a győzelmük.