Torghelle Sándort ugyan csak a 89. percben cserélte be edzője a Bielefeld elleni német másodosztályú rangadón, de az Augsburg magyar támadójának rövid idő is elég volt, hogy gólt szerezzen.

Rangadót vívott egymással a Bundesliga 2 20. fordulójában az Augsburg és a Bielefeld, a harmadik, azaz osztályozós helyen álló hazai csapat ugyanis csak jobb gólkülönbségének köszönhetően előzte meg az előző idényben még az élvonalban szereplő riválist.

A meccsen a góllövőlistát 19 találattal vezető Michael Thurk volt az Augsburg nyerőembere, aki duplázni tudott, Torghelle a 89. percben éppen őt váltotta 2-1-es állásnál.

Egy perccel később már 3-1 állt az eredményjelzőn, Torghelle ugyanis egy látványos emeléssel bebiztosította csapata győzelmét. A válogatott támadó legutóbbi négy bajnokiján összesen öt gólt szerzett, ha így folytatja, Erwin Koemannak nem kell sokat gondolkoznia, ki legyen az elsőszámú csatár.