David Nalbandian legyőzte Markosz Bagdatiszt a washingtoni férfitenisz-torna vasárnapi döntőjében, így kiválóan tért vissza hosszú sérülése után. A nőknél Szvetlana Kuznyecova San Diegóban nyert, Arn Gréta begla ellenféllel próbálkozik majd.

A dél-amerikai játékos az első az idényben, aki úgy nyert ATP-tornát, hogy nincs a világranglistán az első százban. A rangsorban 117. Nalbandian szabadkártyával indulhatott Washingtonban, miután csípő- és térműtéte miatt április óta nem szerepelt egyetlen viadalon sem.

Washington, 1,2 millió dollár összdíjazás:
Nalbandian (argentin) - Bagdatisz (ciprusi, 8.) 6:2, 7:6 (7-4)

San Diego, 700 ezer dollár összdíjazás:
Kuznyecova (orosz) - A. Radwanska (lengyel, 4.) 6:4, 6:7 (7-9), 6:3

Arn a 12. kiemelttel kezd

A selejtezőt sikerrel záró Arn Gréta a 12. helyen kiemelt belga Yanina Wickmayerrel játszik a kétmillió dollár összdíjazású cincinnati keménypályás női tenisztorna első fordulójában, a 32 közé jutásért. A magyar játékos mérkőzésére várhatóan kedden kerül sor.