Jaromir Jagr 717. góljával feljött az örökranglista ötödik helyére az NHL vasárnapi játéknapján.

A 43 éves cseh csatár új klubja, a Florida Panthers színeiben talált be a Tampa Bay Lightning elleni 4-3-as mérkőzésen, és ezzel beérte Phil Espositót. Jagr előtt a sorban már csak Wayne Gretzky (894 gól), Gordie Howe (801), Brett Hull (741) és Marcel Dionne (731) áll.

Sikerével a Florida két pontra megközelítette a keleti főcsoportban éppen rájátszást érő helyen álló Boston Bruinst.

Jagrnek ez volt az első gólja a Floridában, emellett adott egy gólpasszt is. A meccs után felidézte, milyen nehéz helyzetbe került az előző klubjánál, a New Jersey Devilsnél: "Kemény hónapon vagyok túl. Az első sorból a harmadikba/negyedikbe kerültem. Alig játszottam, elment az önbizalmam."

"Nem könnyű a meccsenként kapott 10-12 perc után újra 17-18-at vállalni, de a csapattársaim megkönnyítik a dolgom" - tette hozzá a cseh klasszis.