A Lukácsháza-Vasszécseny megyei másodosztályú ifjúsági bajnoki mérkőzést egy ittas asszisztenssel kezdték el, majd érkezett a játékvezetők elnöke, Szarka Zoltán, aki lehívta apályáról és hazazavarta őt.

"Amikor megérkezett az ifimérkőzés előtt, már többen jelezték, hogy ittas állapotban van Sz. Péter, de először úgy tűnt, hogy alkalmas a játékvezetésre" - mondta a Vasifoci.hu-nak egy, a neve elhallgatását kérő játékos.

Utána szóltak a bírónak, hogy ez így nem lesz jó és inkább játsszuk partjelző nélkül, de a mérkőzést vele kezdtük el. Később valaki érkezett és elzavarta a pályáról az asszisztenst a mérkőzés 10-15. perce környékén. A második félidőre érkezett egy új asszisztens, aki helyettesítette ittas kollégáját" - mesélte a focista.

A Lukácsháza végül 5-0-ra győzött, így megnyerte a bajnokságot.