Újra a címvédő Pittsburgh vezeti az NHL-t

Brian Dumoulin, Pittsburgh Penguins, Stanley-kupa, NHL, jégkorong
SAN JOSE, CA - JUNE 12: Brian Dumoulin #8 of the Pittsburgh Penguins celebrates with the Stanley Cup after their 3-1 victory to win the Stanley Cup against the San Jose Sharks in Game Six of the 2016 NHL Stanley Cup Final at SAP Center on June 12, 2016 in San Jose, California. Bruce Bennett/Getty Images/AFP
Sorozatban tizedik mérkőzését is megnyerte a Philadelphia Flyers az NHL-ben, átvette a vezetést a tabellán a címvédő Pittsburgh.

A Flyers - amelynek ezt megelőzően 1985-ben volt ilyen jó sorozata - a szerdai játéknapon a Colorado Avalanche otthonában rendezett mérkőzés harmadik harmadának elején 1 perc 46 másodperc alatt két gólt is ütött, és végül elvitte a két pontot. A denveriek megszakítás nélkül hatodik hazai találkozójukat veszítették el.

A címvédő Pittsburgh Penguins hosszabbítás után győzte le a vendég Boston Bruinst, ezzel sorozatban hetedszer diadalmaskodott, és a tabella élére ugrott. A Calgary Flames hat siker után kapott ki.

Újra élen a címvédő Forrás: AFP/Getty Images/Bruce Bennett