A tiszás ünneplők a polgári értékek helyett a szemetet hagyták a Kossuth téren

Vágólapra másolva!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.hu
Olvasói fotósorozat az önfeledten és szemetelve ünneplő tiszások után a nemzet főteréről. Ehhez sok kommentárt nem kell fűzni, elég annyi, hogy van még mit tanulniuk tisztességből és viselkedésből a tiszás rajongóknak is. A Kossuth tér elesett, az egykor szemétlerakóból lett nemzeti szimbólum visszatért gyökereihez a gyökerek által.
Vágólapra másolva!

Ahogyan lapunk is megírta, szombaton megalakult az új Országgyűlés, ahol Magyar Pétert meg is választották miniszterelnöknek. Az Országgyűlés alakuló ülése utánra az új vezetés ünnepi szórakoztató programot szervezett szombat délutántól késő estig a budapesti Kossuth térre. A program részeként a zenei fellépők mellett katonai díszszemle is volt, és felvonták Magyarország lobogóját is. Az, hogy mi maradt a „kulturált” szórakozás után a téren, olvasónk fotósorozatából kiderül.

A Kossuth tér palackok takarásában, A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét
A Kossuth tér palackok takarásában
Fotó: Origo

A fotókat köszönjük az olvasónknak, és mindenkit arra kérünk, hogy ossza meg a cikket, hogy még egyszer ilyen ne történhessen meg! 

A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét
A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét
A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét
A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét
A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét
A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét
A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét
A Tisza Párt egész napos „rendszerváltó népünnepély” elnevezésű rendezvényének résztvevői az Országház előtti Kossuth Lajos téren, hátra hagyott szemét, hátrahagyottszemét

Egy másik olvasónk videókat is küldött, azokról ebben a cikkünkben olvashat. 

Ki gondolta volna, hogy az 1800-as évek elejéig kifejezetten sáros, latyakos terület volt, később pedig kedvezőtlen látképű, szemétlerakónak is használt, csavargók uralta, rossz közbiztonsággal bíró környéknek számító terület visszakacsint a jelenbe.

Esküt tettek a képviselők, utána irány a Kossuth tér

 

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Origo Google News oldalán is!