Kásler Miklós: Magyarország az oltásokkal legyőzte a járvány harmadik hullámát - videó
Mától ismét látogathatók a betegek a kórházakban - jelentette be az emberi erőforrások minisztere.

Mától ismét látogathatók a betegek a kórházakban - jelentette be az emberi erőforrások minisztere.

A húsvéti készülődésről és a húsvéti ünnepekről is beszélt a járványügyi szakember.

A koronavírus-járvány harmadik hullámában minden eddiginél több a kórházi beteg, és nagyobb terhelés alatt vannak a kórházak.

Az utóbbi 24 órában országszerte 10 790 új fertőződést szűrtek ki tesztekkel.

Egyre gyakoribb, hogy olyan fiatalok kerülnek kórházba, akiknek nincsen alapbetegségük.

50 UV-C légsterilizáló berendezés óvja az egészségügyi dolgozókat, kamerákon keresztül figyelik a súlyos betegeket.

A miniszterelnök péntek reggel a Kossuth rádióban beszélt a harmadik hullámról.

Szlovákiában az összeomlás szélére kerültek a kórházak, Németországban március végéig meghosszabbították a korlátozásokat.

A szigetországban ez már a járvány harmadik hulláma.
