Egész városrészek váltak hamuvá a pusztító tűzvészben, az erős szél tovább korbácsolja a lángokat - fotók

Amerikai tisztviselők arra figyelmeztettek, hogy a „veszélyes és erős” szél tovább fogja terjeszteni a halálos erdőtüzeket Los Angeles lakott területein, miközben a tűzoltók igyekeznek elfojtani a lángokat.
Legalább 25 ember halálát erősítették meg a városban pusztító tüzek kapcsán, amelyek egész városrészeket égettek hamuvá, és ezrek maradtak otthon nélkül.
A Los Angeles-i pusztító tűzvészben elhunyt embereket kereső kutatócsoportok házról házra jártak, miközben a tűzoltók felkészültek az orkán erejű szélre, amely további tűzvészt okozhat. Amerika második legnagyobb városában a nyolcadik napja tart a katasztrófa, 25 ember haláláról tudnak, és a számuk várhatóan emelkedni fog, és még mindig több mint 90 000 embernek kell elhagynia a lakóhelyét.