Draskovics az új pénzügyminiszter

1990.05.23-1990.12.20.

Rabár Ferenc (MDF)

1990.12.20-1993.02.11.

Kupa Mihály (független)

1993.02.24-1994.07.15.

Szabó Iván (MDF)

1994.07.15-1995.03.01.

Békesi László (MSZP)

1995.03.01-1996.03.01.

Bokros Lajos (MSZP)

1996.03.01-1998.07.08.

Medgyessy Péter (MSZP)

1998.07.08-2000.12.31.

Járai Zsigmond (Fidesz)

2001.01.01-2002.05.27.

Varga Mihály (Fidesz)

2002.05.27-2004.02.15.

László Csaba (MSZP)

Forrás: MTI Sajtóadatbank

Előző
Következő

KAPCSOLÓDÓ CIKK