Megtakarításösztönző akciók az OTP Banknál

Vágólapra másolva!
Az OTP Bank november 6-tól elengedi a nyugdíj-előtakarékossági számlát (nyesz) nyitó ügyfelek számlavezetési díját, és az év végéig díjmentessé teszi a legtöbb OTP befektetési jegy vásárlását. A bank új lakossági forint folyószámlabetét akciót is indít.
Vágólapra másolva!

Az OTP Bank 2006. április 3-án bővítette lakossági termékpalettáját a nyugdíj-előtakarékossági számlával. A legnagyobb magyarországi hitelintézet november 6-tól elengedi a még 2006-ban megnyitott nyesz-számlákon tartott éves átlagos értékpapír-állományra vetített 1 százalékos, minimum 2000 forintos számlavezetési díjat.

Díjmentes lesz az év utolsó két hónapjában az OTP Banknál a befektetési jegyek vásárlása a jelenleg elérhető alapok körében. A pénzintézet nem számítja fel a befektetési jegyenként változó, 200 forinttól 2 euróig terjedő vételi jutalékot.

Az akció kiterjed az OTP Tőkegarantált Pénzpiaci Alap, az OTP Optima Alap, az OTP Euró és Dollár Pénzpiaci Alap, az OTP Maxima Alap, az OTP Paletta Alap, az OTP Quality Alap, az OTP Ingatlan Alap, az OTP Abszolút Hozam Alap, az OTP-UBS Alapok Alapja és az OTP Közép-európai Részvény Alap befektetési jegyeire.

Az OTP Bank a 2006. november 6. és december 1. közötti időszakra új lakossági folyószámlabetét akciót hirdet, melynek célja a befektetési paletta bővítése. A két hónapos, fix kamatozású, folyamatos lekötésű betéti akcióban való részvétel feltétele a 2006. október 31-i megtakarítási állomány növelése.

Amennyiben az ügyfél a megtakarítási egyenlegét legalább 100 ezer forinttal növeli, az elérhető maximális kamat 7,50 százalék lesz, míg legalább 1 millió forintos növelés esetén az elérhető legnagyobb kamat 8 százalék lesz.

Az állománynövekmény meghatározásánál a bank figyelembe veszi a megadott forintszámla-konstrukciókhoz tartozó lekötött betéteken és az elektronikus, illetve lakossági megtakarítási számlákon október 31. és a lekötés értéknapja közötti időszakban bekövetkezett állományváltozást.

A korábbi akcióktól eltérően most az ugyanebben az időszakban az értékpapírszámlák árfolyamértéken számított, forintban denominált forgalmi egyenlegének összesített értékét is állományváltozásnak tekinti az OTP Bank.