Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huLátogatási tilalom lépett életbe hétfő reggel az esztergomi Vaszary Kolos Kórházban az influenzás megbetegedések terjedése miatt – közölte Kanász Gábor, a kórház főigazgatója az MTI-vel.
Kanász Gábor tájékoztatása szerint az intézmény dorogi telephelyén egyelőre látogathatók a betegek.
Az Esztergomban elrendelt teljes körű látogatási tilalom visszavonásig érvényes.
Az influenzajárvány miatt országszerte egyre több egészségügyi intézményben rendelnek el részleges vagy teljes látogatási tilalmat.