Halálos baleset történt a Bakonyban, busz és autó ütközött a havas úton

Vágólapra másolva!
Egy busz személyautónak ütközött. Az ütközés következtében a busz keresztbe fordult az úton, a személyautó pedig összeroncsolódott.
Vágólapra másolva!

13 óra után nem sokkal a 82-es főúton Zirc-Kardosrét után egy busz személyautónak ütközött.

 - írta a veol.hu. Az ütközés következtében a busz keresztbe fordult az úton, a személyautó pedig összeroncsolódott. A gépkocsi sofőrje a helyszínen életét vesztette. Több tűzoltójármű és mentőautó sietett a baleset helyszínére. 

A buszon körülbelül 20-an voltak, közülük tízen megsérültek.

A baleset miatt teljesen lezárták a 82-es főutat Zirc határában. Egyik irányban sem tudnak haladni a járművek. Kerülni Zirc–Dudar–Bakonyszentkirály felé lehet. Három mentőautó sietett Veszprém felé a 82-es főúton a zirci halálos tömegbaleset helyszínéről. 

Baleset történt a 82-es főúton, Zirc térségében, a 24-es km-nél a járművek egyik irányba sem tudnak továbbhaladni - közölte az Útinform a honlapján pénteken kora délután.

Amint arról korábban írtunk, megérkezett a hó december hatodikára Mikulás napjára. Az ország több részén hatalmas pelyhekben hullik a hó, azonban van, ahol ónos eső nehezíti a közlekedést. Az Origo a hétvégi időjárás változásról itt írt bővebben.

 

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Origo Google News oldalán is!