Így reagált az RTL Majka legújabb dalára

Majka, Majoros Péter Majka, MajorosPéterMajka,
Fotó: fotó Móricz István
Vágólapra másolva!
Ahogyan arról korábban az Origo is beszámolt, Majka egy új klippel jelentkezett múlt héten pénteken; a Csurran, cseppen című dalt sok millióan nézték meg a YouTube-on pár nap alatt. Most kiderült, a rappert a közelmúltban szerződtető RTL tudott arról, hogy új klip készül, de nem volt beleszólásuk annak készítésébe.
Vágólapra másolva!

Sok millióan nézték meg pár nap alatt Majka legújabb, politikai utalásokkal teli dalához készült videóklipjét a YouTube-on. A Csurran, cseppent az előadó egy kitalált ország, Bindzsisztán miniszterelnökének nevében adja elő, aki igazságszérum hatására „bevall minden disznóságot, amit elkövetett” – írtuk meg a napokban.

Majka, Majoros Péter Majka, MajorosPéterMajka,
Fotó: Móricz István

Majka leszögezte, szórakoztatás céljából született a dal, ami a műfaji sajátosságokból adódóan üt meg kritikus hangnemet. Ahogy eddig, "ezután sem kíván politikai oldalakhoz sorolni". 

A HVG megkereste a zenészt a közelmúltban szerződtető RTL-t, hogyan látják az új zenét. Válaszukban leírták, hogy tudtak a klipről, de nem volt beleszólásuk annak készítésébe, mint a műsorvezetők előadói tevékenységébe általában sem. 

A videóklip a zenész saját alkotása, a csatornától függetlenül készült

– írták. Hozzátették, az RTL Magyarország Majka előadói tevékenységének ismeretében kérte fel őt műsorvezetőnek, és a csatorna egyaránt büszke Majka sikereire, akár előadóként, akár műsorvezetőként éri el azokat. 

Dopeman a napokban úgy fogalmazott, hogy "a legnagyobb üzlet Orbánékat csesztetni".

 

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Origo Google News oldalán is!