Magyar Péter kedd esti Partizán-interjúja nem aratott osztatlan sikert a Tisza Párt támogatói körében, legalábbis erre utal, hogy a párt belső fórumain és közösségimédia-felületein csalódott hozzászólások sora jelent meg.
Egy Discord-beszélgetésben például egy résztvevő azt írta, kezd kellemetlen lenni az adás, amire egy másik írta: „Én is kinyomom, nagyon agresszív.”
Egy másik hozzászóló élesebben fogalmazott: „Várható volt, hogy ez lesz. Magyar emberként alkalmatlan teljesen.” A kommentekből kirajzolódik, hogy sok néző ingerültnek és támadónak érezte Magyar Péter stílusát.
A Tisza Párt elnöke az interjú során a kérdések nagy részére nem egyenes, vagy kitérő választ adott. Egy kommentelő úgy fogalmazott: “Nem válaszolt a kérdések 80 százalékára, csak körüldumálta magát és sértődve kérte ki magának, hogy ő ezt már megválaszolta. Agyf*sz volt a csávó”.
Egy másik fórumon egy felhasználó azzal foglalta össze véleményét: „Gyerekek, ez most egy öngól. A választó nem ezt akarja látni. Értelmes kérdésekre ingerült válasz, harc az újságíróval. Utóbbira senki nem kíváncsi.”
Egy népszerű hozzászólás így szólt: „Nem bírja elviselni, hogy egy rendes újságíró valódi kérdéseket tesz fel a kritikátlan felsz*pás helyett?” A bejegyzés több szavazatot és kommentet is kapott, jelezve, hogy a téma erősen megosztja az embereket.
Volt olyan, aki azt írta, két véleményen vannak a nézők, az egyik azt, hogy a műsorvezető Fidesznek vagy a Demokratikus Koalíciónak játszó propagandista, mások véleménye, hogy jól kérdez Gulyás Márton, és Magyar Péter veszekedik.
Egy másik kommentelő az adás után felvetette a kérdést, megmaradt-e valakinek bármi mélyebb részlet az interjúból.
Mint ismert, Magyar Péter a Partizán-interjú után a baloldalról is bőven kapott kritikát, például a HVG-től, a 444.hu-tól, vagy Nagy Attila Tibor elemzőtől.