Menczer Tamás: A hazaárulók újabban ukrán pénzért kuncsorognak

Vágólapra másolva!
A Fidesz kommunikációs igazgatója a Magyarország belügyeibe történő ukrán beavatkozással kapcsolatban az ország megvédésére felhívó üzenetet tett közzé a Facebookon.
Vágólapra másolva!

A Fidesz kommunikációs igazgatója, Menczer Tamás is megszólalt azzal összefüggésben, hogy a parlament nemzetbiztonsági bizottságának zárt ülésén arra vonatkozó információk kerültek napirendre, amelyek szerint Ukrajna magyar médiumokat, magyar újságírókat fizetett le azért, hogy Orbán Viktor magyar miniszterelnököt negatív színben feltüntető híreket tegyenek közzé. 

Nehéz nap a balliberóknak. Donald Trump megállította a guruló dollárokat. A Júdáspénznek kampó, a balliberóknak coki. Látom, hogy a hazaárulók újabban ukrán pénzért kuncsorognak, hogy Ukrajnának árulják a hazát. Megígérhetem, hogy Magyarországot a hazaárulókkal és külföldi finanszírozóikkal szemben is meg fogjuk védeni!”

– mondja videóüzenetében Menczer Tamás a közösségi média oldalán.

 

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Origo Google News oldalán is!