Orbán Viktor: Mindig akad egy birodalom, ami a magyarok szabadságára pályázik – videó

Vágólapra másolva!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.hu
Mindig akad egy birodalom, ami a magyarok szabadságára pályázik – mondta a magyar miniszterelnök a március 15-i beszédében.
Vágólapra másolva!

A kormányfő egy rövid videót tett közzé a közösségi oldalán, melyben a március 15-i beszédének legélesebb kijelentései hallgathatók meg. Orbán Viktor egyebek mellett azt is kijelentette, hogy 

a magyar sohasem csak magáért, de a nemzetéért is harcol.”

Illetve közölte, hogy hiába mondják azt, hogy „mi vagyunk a múlt”, valójában mára kiderült, hogy „mi vagyunk a jövő”. 

Ma mi állunk győzelemre. Eljön az idő, és minden számlát ki fogunk egyenlíteni.”

– ígérte a miniszterelnök a beszédében. 

 

 

 

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Origo Google News oldalán is!