Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huMindig akad egy birodalom, ami a magyarok szabadságára pályázik – mondta a magyar miniszterelnök a március 15-i beszédében.
A kormányfő egy rövid videót tett közzé a közösségi oldalán, melyben a március 15-i beszédének legélesebb kijelentései hallgathatók meg. Orbán Viktor egyebek mellett azt is kijelentette, hogy
a magyar sohasem csak magáért, de a nemzetéért is harcol.”
Illetve közölte, hogy hiába mondják azt, hogy „mi vagyunk a múlt”, valójában mára kiderült, hogy „mi vagyunk a jövő”.
Ma mi állunk győzelemre. Eljön az idő, és minden számlát ki fogunk egyenlíteni.”
– ígérte a miniszterelnök a beszédében.