Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huA miniszterelnök a közösségi oldalán üzent.
Miért poloska? Mert lehallgatta a feleségét. Ha nem hallgatta volna le, nem hívnák így
– ezt írta közösségi oldalán Orbán Viktor.
A bejegyzésből kiderül, hogy a kormányfő Magyar Péterre utalt, amikor március 15-i beszédében arról beszélt, hogy tavaszi nagytakarítást kell tartani, mert átteleltek a poloskák.