Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huCsőtörés történt Detroitban hétfőn reggel. Ráadásul a rendkívüli hideg miatt a víz fagyásnak indult. A kiömlő jeges víz teljesen elárasztotta az érintett utcát, még az autókat is ellepte. Az esetről videó is készült.
Egy délnyugat-detroiti városrészben február 17-én, hétfőn átszakadt egy vízvezeték, és az utcákat jeges vízzel árasztotta el.
A hőmérséklet elérte a -17 Celsius-fokot, amikor az áradás kora reggel bekövetkezett.
A vízvezeték majdnem százéves volt, bár nem világos, hogy mi okozta a csőtörést. - írja a BBC.
A területen dolgozó csapatok az utcák megtisztításán és a törés kijavításán dolgoznak.