Arizonai dráma, kétszeri hosszabbítással<br/>

A Phoenix hetedszer nyert egyhuzamban, de a mostani áldozat Houston legyőzéséhez kétszeri hosszabbítás és egy vitatható bírói ítélet kellett. Kobe Bryant 19 ponttal tért vissza a Lakers kötelékébe.

Fotó: Reuters

Barkley beszólt, 15 éves karrierje során nem
először

Kobe Bryant visszatért!

Miamiban Alonzo Mourning 28 pontot, 15 lepattanót és 7 blokkot gyűjtött, és a Heat 90-83-ra gyűrte le a továbbra is (sorrendben ötödször) a tavaly gólkirály Allen Iverson nélkül játszó Philadelphia 76erst. A Miami negyedszer nyert, ráadásul minden alkalommal irányítósztárjuk, Tim Hardaway nélkül, és 12-3-mal a franchise történetének legjobb idénykezdetét hozták.

Antonio McDyess Pistons-szendvicsben.
Balra Grant Hill, a meccs Sziszifusza

Vancouverben Reggie Miller rossz sorozata megszakadt, 26 pontja 96-89-es győzelemre vezette a az Indiana Pacers a Grizzlies ellen. Miller az előző két meccsén 3/20-as, most azonban 7/12-es mezőnystatisztikát produkált, ráadásul mind a tíz büntetőjét bedobta. A Vancouver kilencedik vereségét szenvedte el egyhuzamban, pedig két perccel a vége előtt 89-88-ra vezettek. A Pacers dobta a meccs utolsó nyolc pontját, ebből hatot Miller, büntetőből.

Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 108-111
MCI Center, 12144 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Richmond 30, M. Smith 11, R. Strickland 7, illetve Kemp 27, Kemp 14, B. Knight 6

Miami Heat - Philadelphia 76ers 90-83
Miami Arena, 14513 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Mourning 28, Mourning 15, A. Carter 8, illetve T. Hill, McKie 20-20, T. Hill 8, McKie 9

Phoenix Suns - Houston Rockets 128-122 - 2x hu.
America West Arena, 18630 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): C. Robinson 25, Gugliotta, A. Hardaway, Kidd 8-8, Kidd 11, illetve Francis 24, Barkley 13, Francis 10

Denver Nuggets - Detroit Pistons 100-96
Pepsi Center, 11881 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): McDyess 24, McDyess 11, Billups 6, illetve G. Hill 39, G. Hill 7, J. Stackhouse 4

Portland TrailBlazers - Charlotte Hornets 94-90
Rose Garden, 19960 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Schrempf 18, Schrempf, St. Smith, Ra. Wallace 9-9, Anthony 7, illetve Campbell 19, Campbell 11, Wesley 11

Vancouver Grizzlies - Indiana Pacers 89-96
General Motors Place, 11683 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Abdur-Rahim 24, Abdur-Rahim 10, Bibby 7, illetve R. Miller 26, Croshere 9, M. Jackson 10

Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 93-75
Staples Center, 17689 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): S. O'Neal 28, S. O'Neal 23, Fisher 4, illetve Blaylock 13, Farmer 15, Blaylock 6

[mécs]

Š Copyright Reuters Limited. Š Hungarian translation Origo. Minden jog fenntartva.
A jelen képernyő Reuters-tartalmának a Reuters írásbeli engedélye nélkül történő közzététele vagy terjesztése kifejezetten tilos.

Ajánló:

Tabellák a 30. játéknap után

Seattle nemcsak a zavargásokat szenvedi meg, a Los Angeles Lakers által szállított majd' 40 pontos keddi verés a SuperSonics első hazai kudarca volt idén. A Philadelphia nyerte a negatív pontrekordot hozó 76ers-Knicks összecsapást, amely egyben a sérült sztárok meccse is volt.