A Wizards állította meg a Lakerst<br/>

Váratlanul éppen a liga leggyengébbjei közé tartozó washingtoniak stoppolták le a Los Angeles Lakers idei rekordot jelentő menetelését. Mivel a Portland is kikapott, az élcsoport fikarcnyit sem változott. A bajnoki címvédő San Antoniót otthonában verte meg a Dallas.

Fotó: Reuters

Shaq O'Neillel nem volt gond, ő megdobta a
magáét. A Lakers maradéka viszont becsődölt

Geiger (elöl) gyötrődik, de
Mourning ellen esélytelen

San Antonióban Sean Elliott, akin a nyáron veseátültetést hajtottak végre, második mérkőzésén is kezdett, de csak az első nyolc percben játszott a Dallas Mavericks ellen, amelytől a Spurs borzalmas játékkal 110-88-ra kikapott. Elliott 12 perces bemutatkozása kedden diadalmasra sikerült, de most két pont és négy lepattanó után, mivel a Dallas csatárai, Dirk Nowitzki és Michael Finley túlerőnek bizonyultak, lehozták. Erick Strickland 26, Finley 22, Nowitzki pedig 19 pontot szerzett, és a Mavs sorozatban harmadszor nyert Dennis Rodman elbocsátása óta.

Brandon (jobbra) elbűvölte földijeit

Clevelandben a Cavaliers 107-86-ra kapott ki a Utah Jazztől, amely Karl Malone 21 pontjával, valamint Bryon Russell 19 pontjával és karrierrekordot érő 15 lepattanójával a kilencedik győzelmét aratta egyhuzamban.

Washington Wizards - Los Angeles Lakers 109-102
MCI Center, 20 674 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Richmond 32, White 8, R. Strickland 16, illetve S. O'Neal 40, S. O'Neal 12, K. Bryant 7

Cleveland Cavaliers - Utah Jazz 86-107
Gund Arena, 14 086 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Ferry 15, Ferry 9, Sura 5, illetve Eisley 24, Russell 15, Stockton 8

Miami Heat - Philadelphia 76ers 92-77
AmericanAirlines Arena, 19 600 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Mourning 21, T. Hardaway 9, T. Hardaway 14, illetve Ratliff 20, T. Hill 10, Snow 10

Milwaukee Bucks - Houston Rockets 109-96
Bradley Center, 13 658 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Allen 28, E. Johnson 13, Allen, Cassell 7-7, illetve Francis 22, Cato 7, Francis 6

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 88-110
Alamodome, 23 592 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): D. Robinson 20, M. Rose, Elie 7-7, Daniels, Elie, Av. Johnson 3-3, illetve E. Strickland 26, Rooks 11, Nash 11

Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves 92-96
Rose Garden, 20 060 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Pippen 21, Sabonis, O'Neal 9-9, Pippen, Stoudamire 4-4, illetve Brandon 25, Garnett 12, Garnett 8

Seattle SuperSonics - Vancouver Grizzlies 117-103
KeyArena, 13 070 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Payton 30, Baker 7, Payton 16, illetve M. Dickerson 24, Abdur-Rahim 9, Bibby 13

[mécs]

Š Copyright Reuters Limited. Š Hungarian translation Origo. Minden jog fenntartva.
A jelen képernyő Reuters-tartalmának a Reuters írásbeli engedélye nélkül történő közzététele vagy terjesztése kifejezetten tilos.

Ajánló:

Vasárnap Kobe Bryant, hétfőn Shaquille O'Neal ért el 40 pontot, és a Los Angeles Lakers egy győzelem távolságra került minden idők második leghosszabb nyertes sorozatától.