Társoldalunk:

A legjobbakról szavaztak a sportszövetségek

2005.12.12. 12:50

Labdarúgás:
Gera Zoltán (West Bromwich Albion) 3.
Paraoánu Aranka (1. FC Femina) 3.
Gyurcsányi Zsolt (futsal, Rubeola FC Csömör) 1.

Lovassport:
Hódi Károly (Szeged) 1.

Ökölvívás:
Bedák Pál (Unio Sport Kispest) 2. 
Kovács Mária (Pécsi Vasutas Sport Klub-Szentlőrinc) 4.

Öttusa:
Horváth Viktor (Alba Volán) 1.
Vörös Zsuzsanna (Alba Volán) 7. 

Ritmikus gimnasztika:
Benyó Fruzsina (Óbuda RSG TC) 1.

Rögbi:
Heckel Zoltán (Esztergomi Vitézek Rugby Club) 1.

Röplabda:
Tomanóczy Tibor (Vegyész RC Kazincbarcika) 3.
Józsa Zsuzsanna (Vasas Opus-Via Óbuda) 1.

Sakk:
Lékó Péter (Lékó Péter SE) 8. 
Polgár Judit (egyesületen kívüli) 10.

Sí:
Tagscherer Zoltán (sífutás, Vasas SC) 8. 
Gyenesei Leila (sífutás, Kaposvári Építők Atlétikai Club)   1.
Tagscherer Imre (biatlon, KSI) 6.       
Gottschall Zsófia (biatlon, KSI) 2. 
Barbai Áron (alpesi sí, BBTE) 4. 
Tuss Réka (alpesi sí, BBTE) 4.

Softball:
Balatoni Krisztina (Bp. Honvéd United) 3.

Sportlövészet:
Sike József (BHSE) 7. 
Miskolczi Julianna (Komárom) 1.

Súlyemelés:
Ádám Róbert (Nyíregyházi VSC) 1. 
Takács Mária (XV. kerületi Sportiskola SE) 8. 

Szabadstílusú BMX:
Katona Dénes(Sátoraljaújhely) 1.
Sinkó Andrea (Szentkirályi Ásványvíz Kecskemét) 8.
Faragó Bálint (mozgássérült, Kecskeméti BMX és Skate Klub) 7.

Számszeríjászat:
Baranyi József (BPLE, field) 6. 
Kováts Ádám (ÚTE, match) 1.

Szektorlabda:
Horváth Imre (Pécsi MFC) 1.

Szörf:
Glofák Olivér (F2 Team) 1. 
Női versenyzőt nem jelölt a szövetség

Szumó:
Libor Dezső (Szolnoki MÁV Hozam) 2. 
Kálló Gyöngyi (Leányfalu) 4.

Tájfutás:
Gösswein Csaba (Postás SE Budapest) 1.
Makrai Éva (Zalaegerszegi Tájfutó Club) 2.
Füzy Anna (tájékozódási kerékpár, OSC) 1.

Teke:
Kiss Norbert (Feroép-Szeged) 1.
Juhász Gabriella (Skuschlaining) 1.

Tekvondó:
Tóth Balázs (Tájfun SE) 5. 
Tokár Renáta (BHSE) 1.

Tenisz:
Szávay Ágnes  (Vasas SC) 1. 
Bardóczky Kornél  (Hód TC) 2.

Tollaslabda:
Horváth Kristóf (Rosco SE) 3.
Gondáné Fórián Csilla (Hajdú Gabona Debreceni TC) 9.

Torna:
Gombás Laura (Delfin Sportiskola) 1. 
Berki Krisztián (KSI) 1.

Triatlon:
Kuttor Csaba (Team Miskolc) 4. 
Koch Renáta (Mogyi SE) 1.

Úszás:
Cseh László (Kőbánya SC) 2. 
Jakabos Zsuzsanna (ANK Pécs) 1.

Versenytánc:
Maurizio Vescovo és Törökgyörgy Melinda (latin táncok, Pro-Art TSE - Kistelek) 2.
László Csaba és Szögi Szilvia (standard táncok és tíztánc, Szilver TSE - Szentes) 2.
Horváth Miklós, Kis Katalin (akrobatikus Rock and Roll, R'n'R Club - Veszprém) 1.

Vitorlázás:
Litkey Farkas (Kenese Marina-Port VSE) 1. 
Váradi Kata (VVSI SC) 1.

Vívás:
Nemcsik Zsolt (Vasas SC) 3.
Knapek Edina (BHSE) 1.

Vízilabda:
Biros Péter (Domino-BHSE) 3. 
Horváth Patrícia (Domino-BHSE-Polo SC) 1.

Előző
  • 1
  • 2
Következő