Társoldalunk:

Minden igényt kielégít a tévés sportkínálat

2013.10.19. 09:21

M1
13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC - Puskás Akadémia

Sport 1
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian - Celtic
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, KTE-Phoenix Mecano - DVSC-TEVA
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks - Diósgyőri VTK
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd - PMFC-Matias

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid - Málaga
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia - Real Sociedad
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna - FC Barcelona
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol - Atlético Madrid

Sport Klub
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari - Catania
19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan - Udinese

Eurosport
15.00: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, Kanada - Ausztria
17.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, Irak - Svédország
20.00: Műkorcsolya, ISU Nagydíj, Skate America, női rövidprogram

Eurosport 2
11.30: Labdarúgás, német női bajnokság, Turbine Potsdam - Wolfsburg
14.00: Extrémsport, erős emberek versenye, Bajnokok Ligája
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund - Hannover 96
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin - Borussia Mönchengladbach
21.30: Amerikaifutball, NCAA, Michigan - Indiana

Digisport 1
11.00: Tenisz, Kremlin-kupa, Moszkva     
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United - Liverpool
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United - Southampton     
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United - Manchester City
21.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense - Ponte Preta

Digisport 2
11.05: Autósport, FIA F3, Hockenheimring, 1. futam     
13.00: Tenisz, Kremlin-kupa, Moszkva
16.15: Autósport, VW Scirocco-kupa, Hockenheimring, 1. futam
17.15: Autósport, FIA F3, Hockenheimring, 2. futam
18.10: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kielce - Kiel
19.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Naturhouse La Rioja - Flensburg
21.35: Amerikaifutball, NCAA, UCLA - Stanford