Társoldalunk:

Ma mindenki talál kedvére valót a tévében

2014.08.24. 09:11

Az úszó-Európa-bajnokság mellett lesz ma Forma1 Belgiumból, nívós női felkészülési kézitorna Győrből, mindenféle autós és motors esemény, sznúker, kerékpár, és el ne felejtse, hogy ma Eb-döntőt játszanak U18-as férfi kéziseink. Jó szórakozást. 

augusztus 24., vasárnap:

M1
13.30: Forma-1, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps, futam

Duna
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Nyíregyháza

Sport 1
11.45: Kézilabda, FTC-Rail Cargo Hungaria-HCM Baia Mare
16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, 3. forduló, Ajax-PSV
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Eibar-Real Sociedad
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Barcelona-Elche

Sport 2
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Diósgyőr
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Teva - Haladás

Sport M
14.55: Lóverseny, futam

Sportklub
1.00: Labdarúgás, MLS, NY Red Bulls-Montreal Impact
13.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyonnais-RC Lens
16.45: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Saint-Etienne - Stade Rennais
19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Leszno - Gorzow

Eurosport
9.30, 18.00: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin
11.45: Autóverseny, Porsche szuperkupa, Spa-Francorchamps, Belgium
12.30: Autóverseny, Diósförgepatony, Szlovákia
15.30: Kerékpározás, Vattenfall Cyclassics, Németország
16.45: Kerékpározás, Spanyol körverseny, 2. szakasz
20.00: Sznúker, Európa torna, Németország, döntő
21.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada

Eurosport 2
10.00, 13.00: Sznúker, Európa torna, Németország
15.30: Labdarúgás, német Bundesliga, SC Paderborn 07-Mainz
17.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Mönchengladbach-VfB Stuttgart
22.00: Kerékpár, USA, 7. szakasz

Digisport 1
1.30: Autósport, NASCAR Sprint Cup, Irwin Tools Night Race
9.20: Autósport, GP3, Belgium, 2. futam
10.30: Autósport, GP2, Belgium, 2. futam
11.40: Autósport, Porsche szuperkupa, Spa-Francorchamps, Belgium
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-QPR
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Monaco

Digisport 2
14.45: Kézilabda, felkészülési torna, Vardar Szkopje-Larvik
16.55: Kosárlabda, férfi Eb-selejtező, Grúzia-Magyarország
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-AS Monaco
22.25: Autósport, IndyCar, Sonoma Raceway