Társoldalunk:

Barca, Real, Milan a tévében

2014.11.08. 09:19

Szombati élő közvetítések.

m1
16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő

Duna
14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Kecskemét-Videoton  

Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Újpest-Puskás Akadémia
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, PMFC-Matias - Győri ETO
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, DVSC-TEVA - Dunaújváros

Sport 2
12.00: Kézilabda, spanyol férfi bajnokság, Granollers-Morrazo
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Barcelona
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Real Betis-Barcelona B
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano

Sport M
14.55: Lóverseny, futam
17.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Lengyelország, Jégpalota

SportKlub
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassaulo-Atalanta
20.45: Labdarúgás, MLS, DC united-New York Red Bulls

Eurosport
14.00: Súlyemelés, vb, férfi 56 kg, Almati

Eurosport 2
8.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, jégtánc, kűr
9.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, női kűr
11.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, férfi kűr
14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, páros kűr
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayern Müchen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-VfB Stuttgart

DIGIsport 1
8.55: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea
15.45: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO Kc-Viborg
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Manchester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AC Milan

DIGIsport 2
12.30: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, 3. időmérő
13.25: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, időmérő
15.00: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, időmérő
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace
18.10: Kézilabda, női BL, Larvik-Baia Mare
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Metz