Társoldalunk:

A római vagy a londoni derbit nézi?

2015.11.08. 09:16

Igen bő a mai sportkínálat is, komoly derbiket játszanak az angol, az olasz és a francia bajnokságban is, közben kupát nyerhet a magyar kéziválogatott, és kiderül, ki lesz idén a MotoGP világbajnoka. Jó mulatást hozzá. 

November 8., vasárnap:

M4 Sport
12.57: Kézilabda férfi Provident Kupa, Magyarország-Argentína, Debrecen
14.57: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd-Budaörs
17.57: Vízilabda, férfi ob I, A-Híd OSC Újbuda - FTC-PQS Waterpolo
20.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Toronto

Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Espanyol
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sporting Gijón
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-Utrecht
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Ajax
16.30, Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Hypo Niederösterreich
19.00: Amerikaifutball, NFL, Carolina Panthers-Green Bay Packers
22.30: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Denver Broncos

Sport M
10.55: Lósport, futam

Eurosport
9.00, 12.00, 16.00 és 19.00: Sznúker, Euro Tour, Szófia
14.20: Lovaglás, világkupa, Verona
21.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-DC United
23.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

Eurosport 2
6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, Kína
8.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Schalke 04
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Werder Bremen
19.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile
23.00: Labdarúgás, MLS, Colombus Crew-Montreal Impact

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon - Saint-Etienne
23.10: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Sao Paulo

Digisport 2
0.30: Labdarúgás, argentin bajnokság
10.55: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, futam
13.35: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, futam
15.05: Tenisz, ATP-torna, Párizs, döntő
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Fiorentina

Digisport 3
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City
16.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Boavista
20.00: Autósport, NASCAR, Texas