Társoldalunk:

Képernyőn a magyar örökrangadó

2016.04.16. 08:32

Igen bő a sportkínálat a mai napon, ráadásul minden topligában nagy rangadót rendeznek, jön a kézilabda Magyar Kupa, és európai vízilabdakupákban is érdekeltek vagyunk. Jó mulatást!

Április 16., szombat:

M4 Sport
9.00: Forma-1, Kínai Nagydíj, Sanghaj, időmérő
12.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, MOL-Pick Szeged - Mezőkövesd
14.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, MVM Veszprém-Balatonfüred
16.00: Úszás, országos bajnokság, Győr
18.00: Labdarúgás, NB I, DVSC-TEVA - Újpest FC
20.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-MTK Budapest

Sport 1
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid
18.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép - Jug Dubrovnik
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Sociedad

Sport 2
20.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Roda-PSV

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Motorsport, Superbike-vb, Hollandia, időmérő
11.30, 14.30 és 17.00: Súlyemelés, olimpiai kvalifikációs Eb, Förde
13.15 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
11.00: Sznúker, vb, Sheffield
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Hollandia, 1. futam
14.00: WTCC, Szlovákia
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke 04
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire-Montreal Impact

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Sunderland
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Oschersleben, 1. futam
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Torino
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Caen
20.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barceloneta - ZF-Eger
22.00: Ökölvívás, profi gála, Sülysáp

Digisport 3
13.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Genoa
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-St. Étienne
22.00: K-1, Glory-sorozat, Koppenhága