Társoldalunk:

Focidömping és Forma 1 a képernyőn

2016.09.18. 09:13

A záróünnepséggel lezárul a paralimpia, jön a Forma1-es Szingapúri Nagydíj, és ömlik ránk a foci minden csatornán vasárnap. Jó mulatás hozzá. 

szeptember 18., vasárnap:

M4 Sport
11.30: Paralimpia, Rio de Janeiro
14.00: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam
16.30: Kézilabda, női NB I, MTK-Dunaújváros
18.30: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Balmazújváros
23.00: Futsal, vb, Costa Rica-Argentína
hétfő 1.00: Paralimpia, Rio de Janeiro, záróünnepség

Sport 1
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Sociedad
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Madrid

Sport 2
14.00: Jégkorong, KHL, Jugra-CSZKA Moszkva
19.00: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-Cincinnati Bengals
22.30: Amerikaifutball, NFL, Los Angeles Rams-Seattle Seahawks

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Spíler TV:
12.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester United
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Swansea City
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Sunderland
21.00: Jégkorong, világkupa, Oroszország-Svédország
hétfő 2.00: Jégkorong, világkupa, Észak-Amerika U23 - Finnország

Eurosport 1
11.15: Motorsport, Supersport-vb, Brandenburg
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Brandenburg
20.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Sporting Kansas City-Los Angeles Galaxy

Eurosport 2
7.00: Motorsport, FIM Endurance-vb, Le Castellet Bol d'Or
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Mainz
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Schalke 04

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Chievo
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AS Roma

Digisport 2
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Bastia
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Olympique Lyon
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-San Martín

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Aberdeen
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nice
20.40: Autósport, NASCAR, Chicagoland Speedway