A futballkedvelők számára egy ínséges nap lesz a szerdai, a sportszeretők viszont annál boldogabban várhatják a hét harmadik napját. A Pick Szeged a sérüléssel bajlódó Bánhidi Bence nélkül kénytelen pályára lépni Flensburgban a kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata az osztrák liga fináléja felé léphet óriásit hazai pályán. Tovább folytatódik a birkózó Európa-bajnokság a BOK Csarnokban, ahol ezúttal is számos magyar versenyző lép szőnyegre, így érdemes lesz kimenni szurkolni. 16 órától a Győri Audi ETO a budapesti Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnokban vendégeskedik - az MTK elleni bajnoki mérkőzésüket a televízió nem közvetíti.

M4 Sport
16.45: Birkózás, Európa-bajnokság, Budapest

Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, első mérkőzés, Elverum - Paris Saint-Germain
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, első mérkőzés, Flensburg-Pick Szeged

Pályán a Szeged a kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében Fotó: Csudai Sándor - Origo

Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák liga, elődöntő, negyedik mérkőzés, Fehérvár-Villach (a párharc állása: 2-1)