Pályán a Real Madrid, észak-londoni rangadó a BL-indulásért, a Telekom Veszprém negyeddöntőzik a kézi-BL-ben

Horizontal
Real Madrid's French forward Karim Benzema (L) celebrates scoring his team's third goal during the UEFA Champions League semi-final second leg football match between Real Madrid CF and Manchester City at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on May 4, 2022. (Photo by JAVIER SORIANO / AFP)
A már biztos bajnok Real Madrid azzal a Levantéval játszik csütörtök este, amelyiknek az utolsó szalmaszálat jelentené a bennmaradáshoz egy győzelem a La Ligában. Ha az Arsenal győzni tudna az ősi rivális Tottenham otthonában a Premier League-ben, akkor azzal bebiztosítaná a BL-indulását. A Telekom Veszprém a tavalyi döntős Aalborgot fogadja hazai pályán a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A Giro d'Italia és a Tour de Hongrie mezőnyére is egy-egy sík szakasz várhat, amelyen a sprintereké lehet a főszerep. A római tenisztornán Novak Djokovic a háromszoros Grand Slam-győztes Stan Wawrinka ellen lép pályára (kb. 16:00 után), Rafael Nadal ellenfele Denis Shaopvalov lesz (kb. 19:00 után).

M4 Sport
13.25: Kerékpár, Tour de Hongrie, 2. szakasz

Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Veszprém-Aalborg
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Montpellier-Kielce

A Real Madrid hazai pályán fogadja a kiesés ellen harcoló Levantét Forrás: AFP/Javier Soriano