Társoldalunk:

Hosszú Katinka újra rajthoz áll, pályán a férfi pólóválogatott a vizes vb-n

2022.06.25. 08:39

A vizes vb medencés úszóversenyeinek utolsó napján újra rajthoz áll Hosszú Katinka és Mihályvári-Farkas Viktória, akik 400 méter vegyesen vívhatják ki a döntőbe jutást. A vízilabdatornát két fantasztikus győzelemmel indító férfi pólóválogatott Grúzia ellen zárja a csoportkört. A vizes világbajnokság versenyei mellett a szombati sportprogramot többek között kézilabda, atlétika és tenisz is színesíti.

A június 25-ei, szombati sportközvetítések:

M4 Sport
9.00 és 18.00: Vizes világbajnokság, Budapest, úszás, előfutamok (női 400 m vegyes - Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória) és döntők
13.30, 15.00 és 16.30: Vizes világbajnokság, Budapest, műúszás, vegyespáros szabadprogram, highlight kűr és gála
21.00: Vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda, férfi csoportmérkőzés, Magyarország-Georgia
22.45: Triatlon, világbajnoki-sorozat és sprint világbajnokság, férfiverseny, Montreal

Varga Dénesék Grúzia ellen zárják a csoportkörtFotó: Csudai Sándor - Origo

M4 Sport+
18.00: Vizes világbajnokság, Sopron, vízilabda, férfi csoportmérkőzés, Olaszország-Spanyolország
20.00: Triatlon, világbajnoki-sorozat és sprint világbajnokság, női verseny, Montreal

Sport 1
8.30: Strandkézilabda-világbajnokság, Kréta
14.15: Kézilabda, U20-as női világbajnokság, Szlovénia, csoportkör, Magyarország-Lengyelország
16.30: Kézilabda, U20-as női világbajnokság, Szlovénia, csoportkör, Románia-Csehország
18.15: Kézilabda, U20-as női világbajnokság, Szlovénia, csoportkör, Németország-Szlovénia

Sport 2
1.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Atlanta Braves-Los Angeles Dodgers
14.00: Atlétika, országos bajnokság, 2. nap, Budapest
19.00: Darts, Dutch Masters, 2. nap, Amszterdam

Eurosport 1
11.30: Kerekpár, spanyol bajnokság, Mallorca
17.00: Autósport, túraautó, Aragon, időmérő
19.00: Lovaglás, Global Champions Tour, Párizs

Eurosport 2
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Ljubljana
15.30: Tenisz, ATP-torna, Eastbourne, döntő
19.00: Golf, PGA Tour Travelers Championship, Cromwell (Connecticut)

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, döntő

Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Bad Homburg, döntő

Arena 4
9.00 és 12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Assen, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés és időmérő
17.00: Amerikaifutball, ELF, alapszakasz, Cologne Centurions-Frankfurt Galaxy
21.00: Amerikaifutball, USFL, elődöntő, New Jersey Generals-Philadelphia Stars