Második mérkőzését elveszítette a Boston Celtics kosárlabdacsapata a Summer League-en. A hazai pályán vívott tornán a gárda a tavalyi bajnoktól, a San Antonio Spurstől kapott ki 85-57-re. Dávid Kornél 16 percet töltött a pályán, ezalatt 4 pontot dobott, s három lepattanót szerzett.

Nem igazán hasonlított a bajnokcsapatra a San Antonio Spurs együttese, legalábbis az a formáció, amely a bostoni Summer League-en a hazai csapat ellen lépett pályára. Igaz, a Celtics sem volt ugyanaz, ennek ellenére a kiütéses, 85-57-es Spurs-siker túlzó is lehet.

A bajnokcsapat legjobbja Devin Brown volt, aki a találkozó legeredményesebbjeként 19 pontot szórt, s leszedett 10 lepattanót is, Udonis Haslem 16 pontig és 11 lepattanóig jutott. A találkozó a második negyed közepéig volt érdekes, akkor 24-24-es döntetlen állásról a Spurs egy 11-0-s szériával meglépett. A Celtics támadójátéka a második félidőre szétesett, mindössze 31 százalékkal dobtak Dávid Kornélék. A Boston legjobbja 15-15 ponttal Kedrick Brown és Marcus Banks volt, Dávid 16 percet töltött a pályán, ezalatt négy pontra és három lepattanóra futotta erejéből.