Tizenöt pontos vereséget szenvedett a Boston Celtics kosárlabdacsapata a hazai környezetben rendezett Pro Summer League 6. fordulójában. A Kelták ezúttal a New Jersey Netstől kaptak ki 82-67-re s szerezték meg a minibajnokság 8. helyét. Dávid 20 perc alatt hat pontot dobott.

A Nets (5-1) egy hónap alatt másodszor lett második a San Antonio Spurs (6-0) mögött, korábban ugyanis éppen a két gárda játszotta az NBA-finálét. A találkozót nagy rohammal nyitotta a New Jersey, 14-4-es sorozatukból Brian Scalabrine nyolc ponttal vette ki részét. A félidei 48-30-as előny már sejtette, ez sem a Celtics napja lesz.

A Boston ugyan Brandon Hunter és Lenny Cooke vezérletével 19-12-re megnyerte a harmadik negyedet, a hajrát Donny Marshall és Zoran Planinic remek játékával a Nets bírta jobban, így megérdemelten nyert 82-67-re. Dávid Kornél összesen 20 percet játszott, ezalatt hat dobáskísérletéből kettő talált a gyűrűbe, két büntetőt is értékesített, így összesen 6 ponttal (és két lepattanóval) zárt.