

Megyei bajnok lett a Premier League-et is megjárt sokszoros magyar válogatott focista
A Debrecennel háromszoros magyar bajnok futballista 46 évesen sem gondol a visszavonulásra.


A Debrecennel háromszoros magyar bajnok futballista 46 évesen sem gondol a visszavonulásra.


„Menj a fenébe, Péter!” – Angliában nagyon kiakadtak a volt magyar Premier League-futballistára.


A korábbi játékos szerint egyszerűen nem történhet meg, hogy megszűnik a szeretett csapata.


A rutinos szélső legutóbb Ausztriában játszott.


Király Gábor remekül kezdett, és Bogdán Ádám is esélyt kapott Liverpoolban. De igazán Gera volt sikeres.


A 41 éves Halmosi Péter egy éve még a Haladás focistája volt.


A Haladás játékosa büszke arra, amit elért, a búcsú miatt azonban van benne hiányérzet.


Ausztriában lett rosszul, nem tudták megmenteni.


A Haladás játékosa határozatlan ideig nem látogathatja az első csapat tréningjeit.


A fiatalokról tett nyilatkozata állhat a háttérben.


Kiss László szerint vezetői válság van, Koszta János a szegényebb emberek gyerekeit hozná be a magyar utánpótlásba.


A Vasas elleni bajnokin kapott piros lapot.


Az MLSZ 11 részes kérdőíve megosztja az általunk megkérdezett NB I-es focistákat, de van, amiben egyetértenek.


Halmosi nem hitte volna, hogy Szombathelyen szórakoznak vele egy ölelés miatt.


Három játékost is eltiltottak az edzésektől. Közel a kiesés.
Juhász Husztinak adná az Aranylabdát, Koltai 8-1-re legyőzné a hollandokat, Elek magyar-francia Eb-nyitómeccset vizionál 2016-ra, Halmosi Messi helyett Királyt hívná Szombathelyre. Téli focikvíz a hat legjobb NB I-es csapat kedvencével.
A 34 éves szélső alig várja, hogy a fiatalok letépjék róla a Haladás-mezt.