![](https://cdn.origo.hu/2025/01/ZqSRiBSbBncChtPXjib8G7RM6HUq2U2fJysBktmWTyk/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzBkOWFiYWVhNzEwNDQ1OTdiYTEyMzA4YzQ2MTU0MDAz.webp)
![](https://cdn.origo.hu/2025/01/ZqSRiBSbBncChtPXjib8G7RM6HUq2U2fJysBktmWTyk/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzBkOWFiYWVhNzEwNDQ1OTdiYTEyMzA4YzQ2MTU0MDAz.webp)
Vámos Petra és a Győr irányítója is bekerült a hét BL-csapatába
A magyar válogatottal Európa-bronzérmes Vámos nyolc góllal vette ki a részét a Ferencváros felett aratott sikerből.
A magyar válogatottal Európa-bronzérmes Vámos nyolc góllal vette ki a részét a Ferencváros felett aratott sikerből.
A Fradi búcsúzó csapatkapitánya elmondta, ilyen búcsúról álmodott, mint a budapesti Final Four.
A Bajnokok Ligája-döntő után nem csak bánatukban sírdogáltak a ferencvárosi kézilabdázók.
A Ferencváros edzője a Bajnokok Ligája döntőjével köszönt el szeretett klubjától.
A Final Four újonca méltó ellenfele volt a világ legjobb csapatának. A magyar csapatok két éremmel zártak az MVM Dome-ban.
A Győri Audi ETO KC játékosai egyáltalán nem elégedetlenek a BL-bronz megszerzése után.
A Ferencváros az első félidőben már mutatott egy hatalmas feltámadást, meg lehet csinálni még egyszer.
A magyar bajnok majdnem leadta kilenc gólos előnyét, az utolsó percekben azonban óriási szívvel küzdöttek a győzelemért.
A Ferencváros utolsó meccsére készülő csapatkapitánya is megszólalt a BL-döntőbe jutás után.
A BL-döntőre készülő Ferencváros edzője elmondta, amikor megjött a szikra, onnantól tudta, hogy a kezükben van a meccs.
A Fradi kézilabdázói kivétel nélkül a közönség erejét emelték ki az Esbjerg elleni BL-csoda után.
Janurik Kinga a csapatot dicsérte, miután a Fradi 21 év után bejutott a Bajnokok Ligája döntőjébe.
A négyes döntő újonca egy utolsó másodpercben lőtt góllal legyőzte a dán Esbjerget!
A Vipers elleni BL-vereség után elkeseredetten nyilatkoztak az ETO szélsői.
Oftedal és Gros szenzációs játéka kevés volt a címvédő Vipers ellen.
A hétvégi BL-döntő előtt minden érintett arról beszélt, mennyire várja a meccseket és mennyire tiszteli az ellenfelet.
A szurkolók számára szerencsés eredményt hozott az elődöntők sorsolása.
Így veszélybe került Ligetvári Patrik játéka a BL-negyeddöntőjének visszavágóján.
A Ferencvárosra a francia sztárcsapat, a Metz vár a legjobb nyolc között.
Az európai szövetség a kezdési időpontokat illetően is hozott új döntést.