Társoldalunk:

A 3. női Európa-bajnokság csoportbeosztása és műsora:

A csoport:
Ausztria, Hollandia, Magyarország, Németország, Románia, Ukrajna

B-csoport:
Dánia, Lengyelország, Macedónia, Norvégia, Oroszország, Spanyolország

December 11., péntek:
16.00: Magyarország - Románia (A), Amszterdam
16.00: Lengyelország - Spanyolország (B), Hertogenbosch
18.00: Ausztria - Németország (A), Amszterdam
18.00: Dánia - Macedónia (B), Hertogenbosch
20.00: Ukrajna - Hollandia (A), Amszterdam
20.00: Norvégia - Oroszország (B), Hertogenbosch

december 13., vasárnap:
15.00: Hollandia - Magyarország (A), Amszterdam
16.00: Oroszország - Lengyelország (B), Hertogenbosch
17.00: Románia - Ausztria (A), Amszterdam
18.00: Spanyolország - Dánia (B), Hertogenbosch
19.00: Németország - Ukrajna (A), Amszterdam
20.00: Macedónia - Norvégia (B), Hertogenbosch

december 14., hétfő:
15.30: Magyarország - Ausztria (A), Amszterdam
16.00: Macedónia - Spanyolország (B), Hertogenbosch
17.30: Hollandia - Németország (A), Amszterdam
18.00: Norvégia - Lengyelország (B), Hertogenbosch
19.30: Ukrajna - Románia (A), Amszterdam
20.00: Dánia - Oroszország (B), Hertogenbosch

december 16., szerda:
16.00: Ausztria - Ukrajna (A), Amszterdam
16.00: Oroszország - Macedónia (B), Hertogenbosch
18.00: Románia - Hollandia (A), Hertogenbosch
18.00: Norvégia - Spanyolország (B), Amszterdam
20.00: Magyarország - Németország (A), Amszterdam
20.00: Lengyelország - Dánia (B), Hertogenbosch

december 17., csütörtök:
16.00: Ukrajna - Magyarország (A), Amszterdam
16.00: Spanyolország - Oroszország (B), Hertogenbosch
18.00: Németország - Románia (A), Amszterdam
18.00: Lengyelország - Macedónia (B), Hertogenbosch
20.00: Ausztria - Hollandia (A), Amszterdam
20.00: Dánia - Norvégia (B), Hertogenbosch

december 19., szombat:
13.00: a 9. helyért: A/5. - B/5., Amszterdam
13.00: a 11. helyért: A/6. - B/6., Hertogenbosch
15.30: a 7. helyért: A/4. - B/4., Amszterdam
15.30: elődöntő: B/1. - A/2., Hertogenbosch
18.00: elődöntő: A/1. - B/2., Amszterdam
18.00: az 5. helyért: A/3. - B/3., Hertogenbosch

december 20., vasárnap:
16.30: a 3. helyért, Amszterdam
19.00: döntő, Amszterdam