Biztos Honvéd-győzelem a KEK-ben<br/>

A Honvéd-Domino vízilabdacsapata vasárnap a Komjádi uszodában 8-4-re legyőzte a WPC Dubrovnik együttesét, s így négygólos előnnyel várhatja a KEK negyeddöntőjének horvátországi visszavágóját.

KEK, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Honvéd-Domino - WPC Dubrovnik (horvát) 8-4 (1-1, 2-1, 2-1, 3-1)
Komjádi uszoda, 400 néző, V: Bras (holland), Melis (olasz)
gólszerzők: Sugár 2, Bárány, Varga Zs., Péter, Ofner, Bereczki, Tóth I. 1-1, illetve Oszadcsuk, Dragcevic, Herceg, Jovica

A két csapat egészen a harmadik negyed hajrájáig fej-fej mellett haladt. Mindkét oldalon rengeteg helyzet maradt kihasználatlanul, de a második játékrészt Varga Zs. négyméteresből esett találata, és a hazaiak 3-2-es vezetése zárta.

Fordulás után, 4-3-nál a horvátok gólját támadószabálytalanság miatt nem adták meg a bírók, a megúszás után pedig Ofner volt eredményes a másik oldalon. Ezzel először lett kétgólos a különbség, amit a találkozó utolsó perceiben a honvédosok - a második találatát elérő Sugár, illetve a hosszú könyöksérülését követően visszatérő