Férfikézilabda-NB I
Diacell-Pécsi KK - Győri ETO KC 22-19 (11-10)
Pécs, 900 néző
vezette: Bonifert, Serfőző
Pécs: SZENTE - Kokas, Serfel 7/1, SZÖGI 3, Lévay 1, KATZIRZ 6/3, Kovács Zs. 2. Cs.: Balló (kapus), BOGNÁR N. 2, Bursac, Frányó B., Hőgye 1. Edző: Füzesi Ferenc.
Győr: Gerháth - Bősze 4, Struhár, Herbert 1, Kányai, Frey J. 5, Császár Gy. 2. Cs.: VARGA (kapus), Tatai (kapus), Szabó 5/5, Bakos 1, Bognár R. 1, Bognár I., Erdei. Edző: Tóth László.
Hétméteresek: 5/4, illetve 6/5
Kiállítások: 12, illetve 18 perc
Az eredmény alakulása: 9. p.: 4-4, 19. p.: 7-7, 39. p.: 15-12, 45. p.: 15-16, 52. p.: 19-16, 55. p.: 19-18

Szinte az egész mérkőzésen leginkább a kapusok remekeltek, köszönhetően annak, hogy a győriek hamar rájöttek, ez nem Gerháth napja, és Varga kapott lehetőséget. A második félidő elején a jól játszó Katzirz négyperces kiállítása juttatta némi előnyhöz a vendégeket, de a remekül szervezett pécsi csapat jó védekezésével saját javára fordította az állást. Ehhez persze kellett, hogy a két irányító, Bognár és Szögi mellett az utolsó öt percre Serfel is megtalálja az utat a kapuig.

Füzesi Ferenc: - Nagyon komoly munkával nyertünk.

Tóth László: - Játékosaim újra bebizonyították, hogy nekünk a kiesés ellen kell küzdenünk. Ha bentmaradunk, az komoly fegyvertény lesz.