Pürroszi győzelmet aratott az Orlando Magic kosárlabda-csapata a Houston Rockets elleni előszezon-mérkőzésen. Bár 112:93-ra nyerte a floridai gárda, és az elmúlt szezont sérülése miatt szinte teljes egészében kihagyó Grant Hill remekül játszott, Mike Miller lábközépcsont-törése beárnyékolja a Mágusok jókedvét.

Troy Hudson 18 pontjával a hazaiak legeredményesebb játékosának bizonyult, Grant Hill 17 pontot, 9 lepattanót és 7 asszisztot jegyzett. Mike Miller 16 pontnál tartott, amikor a harmadik negyed vége felé rosszul lépett, és elrepedt egy csontocska a jobb lábában. Miller felépülése 4-5 hetet vesz igénybe.

A 203 centis, 21 éves Miller volt az elmúlt szezon legjobb újonca, az egyetlen volt az első évesek közül, aki az alapszakasz mind a 82 mérkőzésén pályára lépett. Pontátlaga 11,9 volt. A 39 éves, Seattle-ből a nyáron átigazolt Patrick Ewing 17 perc alatt 11 pontot dobott, 4 lepattanót és 2 blokkot produkált, ami nem is rossz teljesítmény.