A Honvéd nyerte a Komjádi uszodában a kétnapos, 2 millió forint összdíjazású ünnepi vízilabda tornát, miután a döntőben simán győzött a BVSC ellen.

Döntő:
Honvéd-Domino - BVSC 14-10 (5-3, 4-1, 3-5, 2-1)
Komjádi uszoda, 1200 néző
vezette: Szentgyörgyi, Németh
gól: Szívós 4, Biros, Vári 3-3, Bereczky, Bárány 2-2, illetve Zoufal 3, Császár, Péter, Nitsovits, Vincze, Fülöp, Kis G., Ibolya 1-1.

Szuperkupa-döntőre ké-szülnek a Vasas pólósai/sport/csapat/20021227szuperkupadontore.html

Amikor a harmadik negyedben Szécsi Zoltán olimpiai bajnok kapus állt be védeni, feltámadt a BVSC, de ettől a játékrésztől eltekintve végig magabiztosabb és jobb volt a Honvéd. A bajnokcsapat a vártnál biztosabb sikerével nemcsak visszavágott a november 3-ai bajnokin elszenvedett 11-7-es vereségért, hanem megszerezte a győztesnek járó egymillió forintos pénzdíjat is. A vasutasok félmillióval vigasztalódhatnak.