Az éremért küzdő Győr nőikézilabda-csapata csak egy pontot szerzett a Hódmezővásárhely otthonában az NB I rájátszásában. A férfi első osztályban a Fotex KC Veszprém és a Pick Szeged is hat góllal nyert idegenben: előbbi a Tatabányát, utóbbi a Komlót verte.

Nőikézilabda-NB I, rájátszás:
Liss HNKC - Győri Graboplast ETO KC 29-29 (16-11)
Hódmezővásárhely, 1200 néző
vezette: Nagy, Túróczi.
Hódmezővásárhely: SZABÓ K. - Virág 5, Kósa, Nikolic 3, KOCSIK 12/6, PROK 4, Baunok. Csere: VÖRÖS (kapus), Kocsis 1, Gaál 1, Szabó V. 3. Edző: Farkas József.
Győr: Sirina - Pavlikné 4, DOKIC 5, Mehlmann 4, MÖRTEL 9/2, Vérten 3, Görbicz 3/2. Csere: Petróczki (kapus), Köbli 1, Jókai, Bódi. Edző: Róth Kálmán.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 1-3, 12. perc 5-5, 20. perc: 8-7, 29. perc: 15-10, 34. perc: 16-15, 39. perc: 20-15, 47. perc:25-21, 51. perc: 25-25, 56. perc: 27-28, 60. perc: 29-28.
kiállítás: 12, illetve 12 perc.
hétméteres: 6/6, illetve 5/4.

Nagyon jó meccset játszott a két gárda, pedig az egyik oldalon Asztalos, a másikon Nitescu hiányzott az alapemberek közül. A kezdeti győri gólok után Kocsik összekapta a hazaiakat, és jelentős előnyt szereztek a vásárhelyiek. Szabó jól védett, s a lerohanás (ami amúgy győri specialitás) a hazaiaknál volt sikeresebb. A szerb-montenegrói válogatott Nikolic már a hetedik percben összeszedett két kiállítást, sőt a huszonhetedik percben (13-9-es hazai vezetésnél) végleg kipontozódott, ami nagyon rosszul jött a hazaiak számára.

Fordulás után egy más ETO jött ki, pillanatok alatt felzárkóztak a győriek egy gólra (16-15), ám ekkor jött Kocsik és Prok, valamint Sirina betlije, és újra öttel ment a Vásárhely. A sorozatos támadási hibák és kihagyott ziccerek azonban elolvasztották a hazaiak előnyét - Sirina összekapta magát -, s Mörtel az 56.percben megszerezte a vezetést jelentő gólt. Utolsó erejét is mozgósította Farkas József együttese, Kocsik és Prok megfordította az állást, de fél perccel a vége előtt az egyébként halványan muzsikáló Görbicz kiegyenlített. Bár a Vásárhely egy megnyert meccset hozott döntetlenre, az eredmény mindent figyelembe véve igazságos.

Farkas József (Hódmezővásárhely): "Hatalmas küzdelemben nem tudtuk a magunk javára fordítani a meccset."

Róth Kálmán (Győr): "Gyenge formában levő csapatom küzdeni tudásból a második félidőben jelesre vizsgázott."