A címvédő Fotex KC Veszprém hazai pályán legyőzte a Dunaferr együttesét a férfikézilabda-NB I vasárnapi rangadóján, s továbbra is veretlen.

Eredmény:
Fotex KCV - Dunaferr SE 32-28 (17-13)
legjobb góldobók: Lazarov 9, Buday 8, Pásztor, Dzomba 4-4, illetve Császár 8, Krivokapic 7, Sándor 5

A veszprémi mérkőzés első perceit a Bajnokok Ligájában is érdekelt vendéglátó kezdte jobban, s gyorsan 3-4 góllal ellépett riválisától. A folytatásban a fiatal, tehetséges dunaújvárosi együttes, amelyben Rosta Miklós és Katzirz Dávid sem játszhatott, roppant lelkesen, nagy akarással küzdött, így a félidő végére nem nőtt tovább a négygólos veszprémi előny.

A fordulás után sem tudta leszakítani ellenfelét a jobb játékerőt képviselő Fotex, így hiába vezettek viszonylag biztosan a hazaiak, az utolsó percekig benne volt a meglepetés a levegőben.

A női bajnokságban a Győri Graboplast ETO KC 33-25-re legyőzte a Cornexi-Alcoát.