A Ferencváros Tóth Tímeának az utolsó másodpercben lőtt góljával nyert a Cornexi-Alcoa-HSB Holding otthonában a nőikézilabda NB I 2. fordulójában.

Eredmény
Cornexi-Alcoa-HSB Holding - Ferencváros 27-28 (15-15)
Székesfehérvár, 1300 néző
vezette: Dobrovits, Tájok.
gól: Tápai Sz. 6/3, Siti B. 5, Kordjuk 4, Balogh B. 4/1, Kenyeres 3, Brigovácz 3, Pádár M. 1, Szabó V. 1, ill. Tóth T. 8/2, Németh H. 5/2, Kirsner 4, Uhrakova 3/3, Szucsánszki 3, Mravikova 2, Kamper 2, Szamoránszky P. 1
hetes: 5/4, illetve 7/7
kiállítás: 6, illetve 6 perc

Ünnepi hangulatban kezdődött a találkozó, a kezdő sípszó előtt a junior vb-n negyedik helyezést elért játékosokat köszöntötték.

A meccsen az FTC szerzett vezetést, ám az EHF-kupa-győztes fordítani tudott, és negyedóra elteltével 9-6-ra vezetett. A félidő közeledtével ismét magára talált a Fradi, így a szünetben 15-15 volt az állás.

A második játékrészben egy-egy góllal hol a hazai, hol a vendégcsapat vezetett. Az első félidő húzóembereit újak váltották, Siti és Tápai helyett Brigovácz és Balogh, míg a zöld-fehéreknél Kirsner és Szucsánszki helyett Tóth és Németh villogott. A találkozó az utolsó pillanatban dőlt el, amikor is Tóth Tímea lövése Sugár Tímea kezéről bepattanva a Cornexi kapujában kötött ki.